Strona główna
Drodzy Uczestnicy Zabaw z Kredą!
Jeśli podczas wakacji będziecie odwiedzać teren naszej szkoły, koniecznie do nas zapukajcie. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę.
Czekamy na Was!
Piknik klasowy
Dnia 12 czerwca 2026 r. uczniowie jednej z naszych klas wraz z wychowawcą oraz rodzicami uczestniczyli w pikniku klasowym, który odbył się w Bietowie. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, wspólnej zabawy i integracji całej społeczności klasowej.
Na uczestników czekało wiele atrakcji. Dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni, brały udział w przejażdżkach na kucykach, a także świetnie bawiły się podczas kąpieli w pianie oraz zabaw przy muzyce. Wszystkie przygotowane atrakcje dostarczyły uczniom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Piknik był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzmacniania więzi oraz budowania miłej atmosfery w klasie.
5C z wizytą u alpak
W piątek uczniowie klasy 5c spędzili wyjątkowy dzień w Zakątku Alpak w Wilczych Błotach.
Po porannym spacerze na miejsce uczestnicy wycieczki zregenerowali siły, jedząc owoce i pijąc sok. Następnie wysłuchali wielu ciekawostek o alpakach i mieli okazję bliżej poznać te sympatyczne zwierzęta.
Kolejną atrakcją było wspólne przygotowywanie hot dogów oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nie zabrakło także aktywności na świeżym powietrzu – uczniowie grali w piłkę, uczestniczyli w różnych grach i świetnie bawili się na placu zabaw.
Integracja w 3A
19.06.2026 r. klasa 3a uczestniczyła w spotkaniu integracyjnym, podczas którego nie brakowało atrakcji i dobrej zabawy. Uczniowie korzystali z kolorowych dmuchanych zjeżdżalni, grali w piłkę nożną oraz spędzali czas na wspólnych zabawach. Dużą atrakcją był także pyszny poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy państwu Annie i Henrykowi Wodzikowskim za zaproszenie i moc atrakcji. Dziękujemy również pani Joannie Lidzińskiej za pomoc w organizacji wyjścia.
Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze i było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu przed zakończeniem roku szkolnego.
Słoneczny piątek pełen radości w 3C
Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Piękna pogoda pozwoliła nam spędzić wiele czasu na boisku, gdzie nauka przeplatała się z zabawą, rozmowami i wspólnym śmiechem. Była też chwila na czytanie książek oraz wyjście na lody, które sprawiło wszystkim wiele radości. To był dzień pełen słońca, uśmiechów i radosnych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Powroty do szkolnych ławek
17 czerwca gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli władz samorządowych Gminy Lubichowo. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Lubichowo Pan Andrzej Toczek, Przewodniczący Rady Gminy Pan Juliusz Kalinowski, Skarbnik Gminy Pani Magdalena Kłos, Radni Gminy Lubichowo oraz Kierownik Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych Pani Ewelina Łangowska.
Było to spotkanie planowane już od dłuższego czasu, podczas którego nasi goście mogli na chwilę wrócić do szkolnej rzeczywistości. Była to jednak szkoła nieco inna od tej, którą pamiętają ze swoich uczniowskich lat.
Sukces naszego ucznia w ogólnopolskim konkursie
Uczeń naszej szkoły Bartosz Bobkowski został finalistą V Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z Języka Angielskiego „Reading Brings Us Unknown Friends” zdobywając III miejsce
Konkurs, organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni, miał na celu rozwijanie kompetencji językowych oraz promowanie czytelnictwa w języku angielskim.
Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi oraz opiekunowi pani Małgorzacie Legawiec.
Wycieczka do Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim
Dziś nasi uczniowie odwiedzili Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim. Podczas wizyty mieli okazję zwiedzić wystawę poświęconą życiu i karierze Kazimierza Deyny oraz skorzystać z wielu atrakcyjnych interaktywnych gier i stanowisk piłkarskich gdzie ćwiczyli swoją celność i prowadzenie piłki oraz umiejętności bramkarskie.
Po centrum oprowadzał nas przewodnik, który w ciekawy sposób przybliżył historię jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę podczas quizu tematycznego, a także wykazali się kreatywnością na warsztatach, podczas których projektowali własne medale.
Wycieczka do Gdańska
W piątek, 12 czerwca, uczniowie klas 5 odwiedzili Gdańsk. Podczas zajęć w Narodowym Muzeum Morskim poznali życie na dawnych żaglowcach, a na pokładzie statku-muzeum „Sołdek” wzięli udział w grze terenowej.
Po spacerze uliczkami miasta zwiedzili „Żurawia”, gdzie dowiedzieli się, jak funkcjonował dawny port i życie kupców nad Motławą. Wycieczkę zakończyła wizyta na Westerplatte.
1
Dzień Rodziny w grupie 0A
„Dzień Rodziny” to wyjątkowy czas zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców – pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. To chwile, które można spędzić razem, bez pośpiechu, z dala od codziennych obowiązków i trosk.
Z tej okazji 12 czerwca 2026 roku dzieci z grupy 0A wystąpiły dla swoich najbliższych w Ocyplu na Fali. Podczas uroczystego spotkania zaprezentowały piękny program artystyczny, wypełniony okolicznościowymi wierszami i piosenkami. Następnie wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność.
Nowe zestawy mebli
Dziękujemy naszej lokalnej Fundacji „NIOSE POMOC” za przekazane meble.
Nowe zestawy trafiły już do sal 42 oraz 55. Po wakacyjnych remontach kolejne komplety wyposażenia pojawią się również w następnych dwóch salach lekcyjnych.
Praktyczne i funkcjonalne meble będą idealnym miejscem do przechowywania podręczników oraz materiałów edukacyjnych, pomagając utrzymać porządek i tworzyć jeszcze bardziej przyjazną przestrzeń do nauki.
Dziękujemy!
Niezwykli goście w naszej szkole
Nasza szkoła miała zaszczyt gościć wyjątkowych doradców ds. bezpieczeństwa. Odwiedził nas asp. Arkadiusz Marks wraz ze swoim czworonożnym partnerem – psem poszukiwawczym - Kirą, którzy na co dzień pełnią służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 6.
Uczniowie mieli okazję z bliska zobaczyć, jak wygląda niezwykle odpowiedzialna praca psich ratowników, którzy na co dzień pomagają odnajdywać zaginione osoby w lasach czy na terenach katastrof.
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
116 111
Facebook
Plan postępowań o udzielenie zamówień
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 4233338Galeria zdjęć
- brak danych
Uprzejmie informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka.
Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to
800 12 12 12.
Telefon i czat internetowy (www.brpd.gov.pl) będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.
Serdecznie prosimy o dopilnowanie by nasi uczniowie, a Państwa dzieci w drodze do i ze szkoły miały na sobie elementy odblaskowe (kamizelki, odblaski).
Nie trzeba chyba przekonywać, iż element odblaskowy może mieć duży wpływ na bezpieczeństwo.
Nasi uczniowie otrzymali w ubiegłym roku szkolnym kamizelki odblaskowe. Natomiast uczniowie klas pierwszych przy okazji pasowania na ucznia otrzymali odblaskowe zawieszki jak również opaski na rękę.
Jeśli Państwa dzieci nie mają w domu żadnego elementu odblaskowego to zapraszam do sekretariatu w budynku przy ul. Dworcowej lub ul. ks. Lorenza 8 po odbiór elementu odblaskowego.















