Dyrekcja szkoły
- mgr Sebastian Jachdyrektor szkołytechnika
- mgr Joanna Czapiewskawicedyrektor szkołyświetlica
Kadra pedagogiczna naszej szkoły
- mgr Justyna Adrychmatematyka, świetlica
- mgr Dariusz Ambroziakinformatyka, doradztwo zawodowe kl. VII-VIII
- mgr Dorota Augustjańska edukacja wczesnoszkolna, logopedia
- mgr Bożena Bławatświetlica
- mgr Magdalena Boguckaedukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
- mgr Paulina Ciachorowskapedagog specjalny
- mgr Beata Deptulska język polski
- mgr Dominika Dőring- Kaszubowskapsycholog szkolny
- mgr Joanna Gołąbekmuzyka, świetlica
- mgr Dorota Jakubczakrewalidacja indywidualna
- mgr Magdalena Janasjęzyk angielski
- mgr Paulina Jankowskawychowanie przedszkolne
- mgr Sebastian Jędrzejewskiwychowanie fizyczne
- mgr Renata Jodkoedukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, rewalidacja indywidualna
- mgr Małgorzata Kaszubamatematyka
- mgr Joanna Kleinareligia
- mgr Grażyna Klonecka-Barrett język angielski
- mgr Julia Knasiakjęzyk polski, logopedia, religia
- mgr Iwona Kowalczyk język polski
- mgr Magdalena Kuchtahistoria, wiedza o społeczeństwie
- mgr Katarzyna Kurowskabiologia, chemia
- mgr Aleksandra Kuśnierzedukacja wczesnoszkolna, rewalidacja indywidualna
- mgr Mirosława Kwaśniewskamatematyka
- mgr Iwona Lassotaprzyroda, biologia
- mgr Krzysztof Lassotajęzyk polski
- mgr Natalia Lazerjęzyk polski
- mgr Małgorzata Legawiec język angielski
- mgr Iwona Łęgowskageografia, biblioteka
- mgr Barbara Łojewskaedukacja wczesnoszkolna
- mgr Małgorzata Morawska-Witta język angielski
- mgr Seweryn Murawskiwychowanie fizyczne
- mgr Monika Nawrockawychowanie przedszkolne
- mgr Gerard Olszowyfizyka
- mgr Karolina Osowskaedukacja wczesnoszkolna
- mgr Katarzyna Pączek-Borowskaedukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne
- mgr Marta Pielakmatematyka
- mgr Elwira Schulzedukacja wczesnoszkolna
- mgr Agata Sobiechowskaedukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Justyna Sobolewskaedukacja wczesnoszkolna, rewalidacja indywidualna
- mgr Marieta Stefaniakjęzyk angielski
- mgr Robert Stemplewskimuzyka, świetlica
- mgr Jacek Szczechpedagog szkolny
- mgr Sylwia Szydłowska plastyka, technika, terapia pedagogiczna
- mgr Ewa Weltrowskaedukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, indywidualne zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
- mgr Maria Werra wychowanie fizyczne
- mgr Agnieszka Węsierska-Czajageografia
- ks. Łukasz Wisieckireligia
- mgr Katarzyna Wonsjęzyk niemiecki
- mgr Małgorzata Zaborowskahistoria, religia
Pracownicy administracji i obsługa szkoły
- SekretarkaBarbara Laskowska, Anna Alfuth
- Pomoc nauczyciela w świetlicy i w oddziałach przedszkolnychDorota Szarmach
- WoźnyWaldemar Prabucki
- KonserwatorzyPiotr Kosecki, Jarosław Przybysz
- Palacz c.o./konserwatorStanisław Kolaska
- PielęgniarkaMaria Czapiewska (umowa z Gminnym Ośrodkiem Zdrowia w Lubichowie)
- Stomatolog (umowa z Gminnym Ośrodkiem Zdrowia w Lubichowie)
- SprzątaczkiDorota Borzyszkowska, Aneta Chyrek, Ewa Czapiewska, Barbara Gdaniec, Janina Dzienniak, Anna Golimowska, Alicja Narloch, Marzena Pawłowska, Małgorzata Piotrowska, Monika Suwalska
- Pracownicy stołówki Ewelina Burczyk, Małgorzata Cichon, Anna Guzenda, Teresa Kobylińska, Mirosława Kolaska, Magdalena Richert
- IntendentJadwiga Dubiella