Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Samorząd Uczniowski
Bal ósmoklasistów
I tak mija 8 lat wspólnej przygody...
Jeszcze niedawno przekraczaliście próg naszej szkoły jako mali, niepewni pierwszoklasiści. Dziś opuszczacie jej mury jako młodzi ludzie, bogatsi o wiedzę, doświadczenia, przyjaźnie i wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze.
Życzymy Wam odwagi w realizowaniu marzeń, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnej i życiowej drogi.
33
Poznajemy B2 – pierwsze kroki w nowej szkole
23.06.2026 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego mieli przyjemność oprowadzić klasy 3b i 3c po budynku B2, do którego uczniowie będą uczęszczać od września. Podczas spotkania pokazaliśmy najważniejsze miejsca w szkole, opowiedzieliśmy o zasadach panujących w placówce oraz o tym, jak dbać o dobrą atmosferę.
Nie zabrakło również czasu na pytania. Uczniowie dowiedzieli się, że zawsze mogą liczyć na pomoc starszych kolegów i koleżanek, a także członków Samorządu Uczniowskiego, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie wątpliwości.
Dziękujemy klasom 3b i 3c za aktywny udział i miłą atmosferę!
Już w czwartek odwiedzi nas jeszcze klasa 3a, której również pokażemy naszą szkołę i odpowiemy na wszystkie pytania.
Samorząd Uczniowski
Klasa 1a zadbała o zdrową dawkę witamin przed wakacjami
Podczas dzisiejszych zajęć uczniowie przygotowywali pyszne, świeże soki owocowe. Była to nie tylko smaczna, ale także bardzo zdrowa lekcja, podczas której dzieci poznały wartości odżywcze owoców i przekonały się, że zdrowe przekąski mogą być naprawdę wyśmienite.
Kolorowe owoce, mnóstwo uśmiechów i własnoręcznie przygotowane napoje sprawiły, że zajęcia były pełne radości i dobrej energii.
Spotkanie integracyjne 1B
23 czerwca 2026 r. uczniowie klasy 1b wzięli udział w spotkaniu integracyjnym, pełnym uśmiechu, radości i niezapomnianych atrakcji.
Najmłodsi z ogromnym entuzjazmem korzystali z kolorowej dmuchanej zjeżdżalni, rozgrywali emocjonujące mecze piłki nożnej oraz skakali na trampolinie. Po aktywnej zabawie mogli odpocząć w hamakach i na wygodnych leżakach ustawionych pod parasolami. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wszystkich uczestników.
Dziękujemy Państwu Annie i Henrykowi Wodzikowskim za zaproszenie oraz przygotowanie tak wielu wspaniałych atrakcji dla naszych uczniów. To radosne spotkanie było doskonałą okazją do integracji klasy, wspólnej zabawy i budowania pięknych wspomnień tuż przed zakończeniem roku szkolnego.
Dziękujemy za ten wyjątkowy dzień.
Lista osób przyjętych do oddziałów przedszkolnych
Szanowni Państwo,
Komisja Rekrutacyjna informuje , iż w dniu dzisiejszym została opublikowana lista osób przyjętych do oddziałów przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Lubichowie oraz Publicznego Przedszkola w Lubichowie w roku szkolnym 2026/2027.
Listy zostały wywieszone w Publicznym Przedszkolu w Lubichowie oraz w Publicznej Szkole Podstawowej w Lubichowie (tablica ogłoszeń, ul. Dworcowa 15)
Komisja rekrutacyjna (-)
Joanna Czapiewska
Monika Nawrocka
Paulina Ciachorowska
Śladami dinozaurów i rycerzy – szkolna wycieczka do Malborka
W miniony piątek czwartoklasiści wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Malborka, która połączyła prehistoryczną przygodę z żywą lekcją historii.
Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od spotkania z prehistorycznymi olbrzymami. Ruchome i ryczące eksponaty dinozaurów zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Czas minął nam tam na edukacyjnym spacerze oraz świetnej zabawie w kinie 5D i placu zabaw.
Następnie udaliśmy się do monumentalnej twierdzy krzyżackiej. Zamiast tradycyjnego zwiedzania, na uczniów czekała Wyprawa Rycerska – angażująca gra terenowa. Rozwiązując zagadki ukryte w zamkowych murach, dzieci poznały historię i sekrety zakonu.
Wyjazd był pełen emocji, integracji i solidnej dawki wiedzy. Wróciliśmy zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach i plecakami pełnymi pamiątek!
3
Drodzy Uczestnicy Zabaw z Kredą!
Jeśli podczas wakacji będziecie odwiedzać teren naszej szkoły, koniecznie do nas zapukajcie. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę.
Czekamy na Was!
Piknik klasowy
Dnia 12 czerwca 2026 r. uczniowie jednej z naszych klas wraz z wychowawcą oraz rodzicami uczestniczyli w pikniku klasowym, który odbył się w Bietowie. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, wspólnej zabawy i integracji całej społeczności klasowej.
Na uczestników czekało wiele atrakcji. Dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni, brały udział w przejażdżkach na kucykach, a także świetnie bawiły się podczas kąpieli w pianie oraz zabaw przy muzyce. Wszystkie przygotowane atrakcje dostarczyły uczniom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Piknik był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzmacniania więzi oraz budowania miłej atmosfery w klasie.
Serdecznie dziękujemy Klasowej Radzie Rodziców oraz Państwu Patrycji Błańskiej i Rafałowi Mućka za zaangażowanie, pomoc i zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki Państwa inicjatywie dzieci mogły przeżyć radosny i pełen atrakcji
Aktualności
- Zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
- Samorząd Uczniowski
- Bal ósmoklasistów
- Poznajemy B2 – pierwsze kroki w nowej szkole
- Klasa 1a zadbała o zdrową dawkę witamin przed wakacjami
- Spotkanie integracyjne 1B
- Lista osób przyjętych do oddziałów przedszkolnych
- Śladami dinozaurów i rycerzy – szkolna wycieczka do Malborka
- Drodzy Uczestnicy Zabaw z Kredą!
- Piknik klasowy
- 5C z wizytą u alpak
- Integracja w 3A
- Słoneczny piątek pełen radości w 3C
- Powroty do szkolnych ławek
- Sukces naszego ucznia w ogólnopolskim konkursie
- Wycieczka do Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim
- Wycieczka do Gdańska
- Dzień Rodziny w grupie 0A
- Nowe zestawy mebli
- Niezwykli goście w naszej szkole
- Matematyczne podsumowanie roku szkolnego.
- Konkurs z języka angielskiego „Mistrz Czasowników Nieregularnych”
- Konkurs programowania w Scratch dla uczniów klas I–III
- Spotkania z rodzicami uczniów kl. 0 i kl. 1
- Dzień Dziecka z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubichowie
- Rekrutacja uzupełniająca
- Dzień Dziecka
- Dzień Dziecka
- Relacja z zawodów sportowych
- Dzień bez plecaka!
- Wycieczka do Wdzydz
- Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
- Kolejne stroje sportowe dla naszej drużyny.
- Bezpieczna droga do szkoły zaczyna się od rozmowy z dzieckiem.
- Pucha dla kociego brzucha
- Zbiórka odzieży zakończona!
- Dzień Dziecka
- Z wizytą w Nadleśnictwie Lubichowo
- Wycieczka klas 0a i 0b do Wdzydz Kiszewskich
- Wielki Maraton Czytelniczy
- Moja Wymarzona Biblioteka
- Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
- Odsłonięcie odrestaurowanego pomnika żołnierzy 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej dowodzonej przez mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”
- Wyniki konkursu „Szalony świat kota Cukierka"
- Wycieczka klas 1a i 1c do Muzeum – Kaszubskiego Parku Etnograficznego im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach
- Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.
- WYCIECZKA DO GDYNI
- WYCIECZKA DO WARSZAWY
- Lista osób przyjętych do klasy pierwszej
- Spotkania z rodzicami